Aktualizace
zákaznických
databází

Co nabízíme?

Kvalitní zákaznická databáze obsahující aktuální data je základem pro Vaše obchodní a marketingové aktivity. Vytvoření databáze a především její následná aktualizace však stojí mnoho času a prostředků. Pokud ale nebudete data pravidelně udržovat, ztratí taková databáze velmi rychle svou hodnotu. Firmy neustále vznikají a zanikají, mění se kontaktní údaje, kontaktní osoby, produkty i činnost jednotlivých firem.

Pro vaše potřeby nabízíme jedinečnou službu Aktualizace zákaznických databází. Zajistíme Vám, veškeré činnosti související s vytvořením, kontrolou i následným udržováním takové databáze.

Aktualizaci databáze provádíme aktivně (telefonicky nebo z veřejně dostupných zdrojů) nebo pasivně (využití našich vlastních dat o firmách), spolupráce může být jednorázová i dlouhodobá.

Komu je produkt určen?

Služba Aktualizace zákaznických databází je určena všem, kteří potřebují vytvořit novou databázi kontaktů pro své potřeby. Zároveň je určena také všem, kteří potřebují udržovat kvalitní a aktuální data o svých zákaznících (i potencionálních), obchodních partnerech a dalších firmách a subjektech.

Jaká data obsahuje?

V rámci služby Aktualizace zákaznických databází si Vy sami zvolíte, jaká data o firmách chcete získat nebo aktualizovat. Mimo základních kontaktních informací se může jednat o zjištění jmen osob odpovědných za určité oblasti ve firmě (decision maker) včetně přímých kontaktů, konkrétní informace o činnosti firmy, o využívaných výrobcích, dodavatelích, postupech atd. – vždy dle Vašich potřeb.

Nemusí se však jednat jen o databáze zákazníků. Můžeme Vám vytvořit a udržovat i databáze potenciálních zákazníků, konkurenčních firem, dodavatelů atd.

 

Výhody

 

Orientační ceny

Cena této služby závisí na přesném zadání Vašich požadavků. Přesnou cenu Vám sdělíme po zaslání konkrétní poptávky.

 

Ukázka dat

Ukázkový soubor - základní data ve fomátu XLS
Ukázkový soubor - rozšířená data ve fomátu XLS

 

Jak lze data získat?

Pro bližší informace nás kontaktujte prostřednictvím formuláře: