O nás

Databox - sídlo firmySpolečnost DATABOX s.r.o. se od svého vzniku v roce 1991 specializuje na tvorbu firemních databází a poskytování informací o firmách a dalších ekonomických subjektech v České republice. V současné době patří DATABOX s.r.o. mezi nejvýznamnější společnosti v tomto oboru a svoje služby dodává mnoha renomovaným firmám v ČR i zahraničí.

Své dobré jméno stavíme na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém růstu. Jsme tradičním a důvěryhodným partnerem pro naše zákazníky z firemní sféry, státní správy a školství.

V naší společnosti aktuálně pracuje více než 85 kmenových zaměstnanců. Vedle tvorby databázových produktů provozujeme vlastní call centrum (inbound i outbound) a telemarketingové aktivity. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti telefonního prodeje a telemarketingu. Na trhu v oblasti telesales, teleupdate a zpracování informací o firmách se považujeme za špičku trhu.

Charakteristickým přístupem pro získávání a zpracování dat je vlastní sběr informací a jejich přímé ověřování. Celý proces zpracování dat je řízen na základě vlastního vytvořeného know-how zajišťujícího dosahování maximální a zároveň udržitelné úrovně kvality dat.

Práce celé firmy je nemyslitelná bez kvalitního software. Máme vlastní SW řešení pro call centrum i databázové produkty a jsme připraveni i k technickým řešením a zajištění úprav podle požadavků každého zákazníka. V našem týmu máme i odborníky z oborů informačních technologií a telekomunikací.

Vybrané reference

Mladá fronta a.s. VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. Exact Český rozhlas Československá obchodní banka, a. s. Ortoservis s.r.o.